Le Pizze di Frankie: Nejlepší pizzerie s autentickým italským šmrncem

Le Pizze Di Frankie

Představení pizzerie "Le Pizze di Frankie"

Představujeme vám pizzerii "Le Pizze di Frankie", která se nachází v srdci Prahy a nabízí autentické italské pizzy s neodolatelným šmrncem. Tato pizzerie je známá svou vynikající kvalitou surovin, perfektně připravenými pokrmy a jedinečnou atmosférou.

"Le Pizze di Frankie" byla založena před deseti lety italským šéfkuchařem Frankiem Rossi. Frankie pochází z malého města na jihu Itálie a od dětství se zajímal o tradiční italskou kuchyni. Po mnoha letech pracovních zkušeností v různých restauracích se rozhodl otevřít vlastní pizzerii, kde by mohl sdílet svou vášeň pro pravou italskou pizzu.

Menu "Le Pizze di Frankie" nabízí široký výběr autentických italských receptů. Zde si můžete vychutnat klasické varianty jako Margherita nebo Quattro Formaggi, ale také originálnější kombinace chutí, například s mozzarellou di bufala a čerstvými rajčaty. Všechny ingredience jsou pečlivě vybrány a dováženy přímo z Itálie, což zaručuje vysokou kvalitu a autenticitu jídel.

Příprava pizzy je v "Le Pizze di Frankie" uměním samotným. Těsto se zde připravuje podle tradičních italských receptů a nechává fermentovat po dobu 24 hodin, aby dosáhlo dokonalé chuti a textury. Pizzaiolové jsou školeni ve speciální technice ručního rozvádění těsta, která zajišťuje tenký a křupavý korpus pizzy.

Kromě skvělého jídla nabízí "Le Pizze di Frankie" také unikátní atmosféru a design restaurace. Interiér je laděn do rustikálního stylu s důrazem na detaily jako starožitné obrazy a vintage nábytek. To vytváří příjemné prostředí pro posezení s rodinou nebo přáteli.

Spokojení zákazníci "Le Pizze di Frankie" ocení nejen skvělou kvalitu jídla, ale také profesionální obsluhu a přátelskou atmosféru. Mnozí z nich si chválí také rychlost servisu a možnost objednání pizzy s rozvozem přímo domů.

Pizzerie "Le Pizze di Frankie" se nachází na adrese Vodičkova ulice 15 v Praze a je otevřená každý den od 11:00 do 22:00 hodin. Můžete se sem dostat pohodlně metrem nebo autobusem, nebo využít parkování ve blízkých garážích.

Pokud si chcete vychutnat autentickou italskou pizzu z "Le Pizze di Frankie" doma, můžete si ji objednat přes telefon nebo online na webových stránkách pizzerie. Pro ty, kteří nemají čas na osobní návštěvu restaurace, je také k dispozici rozvoz pizzy po celém Praze.

Nenechte si ujít speciální nabídky a akce v "Le Pizze di Frankie", které jsou pravidelně aktualizovány na sociálních médiích. Sledujte jejich Facebook a Instagram pro novinky o sezónních ingrediencích, speciálních menu a soutěžích.

Pro více informací a rezervace kontaktujte pizzerii "Le Pizze di Frankie" na telefonním čísle +420 123 456 789 nebo navštivte jejich webové stránky www.lepizzedifrankie.cz.

Historie pizzerie a její založení

Pizzerie "Le Pizze di Frankie" byla založena v roce 2010 italským podnikatelem Francescem Rossi. Frankie, jak ho přátelé nazývají, pochází z malého města v jižní Itálii a od dětství se pohyboval ve světě gastronomie. Po mnoha letech pracovních zkušeností v různých restauracích se Frankie rozhodl otevřít vlastní pizzerii s cílem přinést do Prahy autentickou italskou chuť.

Frankie si vybral lokalitu v centru Prahy a začal stavět svůj sen. Pizzerie "Le Pizze di Frankie" byla otevřena s velkým úspěchem a brzy se stala oblíbeným místem mezi milovníky dobrého jídla. Její popularita prudce vzrostla díky skvělé kvalitě surovin a autentickým italským receptům, které Frankie pečlivě vybíral a přizpůsoboval pro pražské podnebí.

Historie pizzerie je spojena s vášní a oddaností k tradičnímu řemeslu přípravy pizzy. Frankie dbá na to, aby každá pizza byla připravena s péčí a láskou ke každému detailu. Používá pouze čerstvé suroviny a věnuje pozornost každému kroku při přípravě těsta i náplně. Jeho snahou je přinést do Prahy autentický italský šmrnc, který se odrazí ve vynikajícím gastronomickém zážitku.

Dnes je pizzerie "Le Pizze di Frankie" známá svou unikátní atmosférou a designem. Interiér restaurace je laděn do italského stylu s důrazem na detaily, které vytvářejí příjemnou a přátelskou atmosféru. Zákazníci si zde mohou vychutnat nejen skvělou pizzu, ale také autentickou italskou kávu či dezerty.

Frankie se může pyšnit mnoha spokojenými zákazníky, kteří ocení nejen kvalitu jídla, ale také profesionální a milou obsluhu. Jeho pizzerie se stala oblíbeným místem pro rodinné oslavy, romantické večeře i firemní setkání.

Pizzerie "Le Pizze di Frankie" se nachází na adrese Náměstí Republiky 5 a provozuje otevřeno denně od 11:00 do 23:00 hodin. Kromě možnosti posezení v restauraci nabízí také rozvoz jídla a možnost objednání přes telefon či online.

Frankie se také pravidelně poohlíží po nových možnostech a nabízí speciální akce a slevy pro své zákazníky. Sledování sociálních médií pizzerie "Le Pizze di Frankie" je proto skvělým způsobem, jak být v obraze o aktuálních nabídkách a událostech.

Pokud hledáte autentickou italskou pizzerii s bohatou historií a vynikajícím jídlem, pak je "Le Pizze di Frankie" tou správnou volbou. Navštivte ji a nechte se unést italským šarmem a lahodnými chutěmi.

Nabídka pizz s autentickými italskými recepty

Nabídka pizz v restauraci "Le Pizze di Frankie" je plná autentických italských receptů, které přinášejí chuť a vůni Itálie. Menu zahrnuje široký výběr klasických i netradičních pizz, jako například Margherita s čerstvou mozzarellou a bazalkou, Quattro Formaggi s čtyřmi druhy sýra nebo Capricciosa se šunkou, žampiony a artyčoky. Každá pizza je pečená ve speciálním dřevěném peci, která dodává těstu křupavost a dokonalou karamelizaci ingrediencí. Kombinace vybraných surovin a precizní příprava zaručují jedinečný gastronomický zážitek pro milovníky pravé italské pizzy.

Kvalita surovin a příprava pizzy

Kvalita surovin a příprava pizzy jsou pro pizzerii "Le Pizze di Frankie" nejvyšší prioritou. Používají pouze čerstvé a kvalitní suroviny, které dodávají autentický italský šmrnc do každého kousku. Těsto na pizzu je připravováno podle tradičních italských receptů a nechává se kynout po dobu minimálně 24 hodin, aby dosáhlo dokonalé chuti a struktury. Každá pizza je pak pečena v peci s dřevěným ohněm, což zajišťuje dokonalou křupavost a charakteristickou chuť. Při přípravě pizzy dbají na každý detail a dodržují tradiční postupy, aby zaručili autenticitu italského gastronomického zážitku pro své zákazníky.

Unikátní atmosféra a design restaurace

Unikátní atmosféra a design restaurace "Le Pizze di Frankie" přenáší návštěvníky přímo do srdce Itálie. Interiér je laděný v rustikálním stylu s dřevěným nábytkem a zdobením ve stylu italských vesnic. Vytváří se zde autentická atmosféra, kterou umocňuje i vůně čerstvé pizzy, kterou lze cítit hned po vstupu do restaurace. Designové prvky jako obrazy slavných italských měst a fotky známých italských kuchařů dodávají prostoru osobitost. Kromě toho je zde také venkovní terasa, kde si hosté mohou vychutnat svou pizzu za slunečného počasí. Celkový design restaurace "Le Pizze di Frankie" je promyšlený do nejmenších detailů a poskytuje tak unikátní prostor pro skutečný italský gastronomický zážitek.

Recenze spokojených zákazníků

Recenze spokojených zákazníků jsou pro pizzerii "Le Pizze di Frankie" velmi důležité. Mnoho lidí se vyjadřuje kladně o autentickém italském chuti jejich pizz. Zákazníci si pochvalují široký výběr různých druhů těsta, které je vždy čerstvé a křupavé. Také oceňují výběr kvalitních surovin, jako jsou čerstvé bylinky, sýry a rajčata.

Atmosféra restaurace je také hodnocena velmi pozitivně. Interiér je moderní, ale zároveň přátelský a přívětivý. Návštěvníci si užívají pohodlného posezení a milou obsluhu.

Dalším bodem chvály je rychlá a efektivní obsluha. Zaměstnanci jsou ochotní poradit s výběrem pizzy a splnit speciální požadavky zákazníků.

Zákazníci také ocení možnost objednání a rozvozu jídla přes telefon nebo online platformy. To jim umožňuje si pochutnat na italských specialitách i ve svém domově.

Celkově lze říci, že recenze spokojených zákazníků potvrzují vynikající kvalitu pizz a příjemnou atmosféru pizzerie "Le Pizze di Frankie".

Lokace a otevírací doba pizzerie

Pizzerie "Le Pizze di Frankie" se nachází v centru města, na ulici Náměstí Republiky 15. Její strategická poloha umožňuje snadný přístup pro všechny návštěvníky a turisty. Otevřeno je každý den od 11:00 do 22:00 hodin, takže si můžete vychutnat jejich lahodné pizzy kdykoliv během dne. Pizzerie je oblíbenou destinací jak pro obědové schůzky, tak pro večerní posezení s přáteli nebo rodinou.

Možnosti objednání a rozvozu

Pro zákazníky, kteří preferují pohodlí domova, je možné objednat si lahodné pizzy z "Le Pizze di Frankie" přímo na webových stránkách restaurace. Stačí vybrat si požadované pokrmy z rozsáhlého menu a zadat adresu doručení. Restaurace nabízí také možnost objednání telefonicky, kde vám ochotný personál rád poradí s výběrem.

Pokud nemáte čas navštívit restauraci osobně nebo jste mimo dosah jejich rozvozu, "Le Pizze di Frankie" spolupracuje s několika rozvozovými službami, které vám rády doručí vaši oblíbenou pizzu až do vašich dveří.

Doba doručení se obvykle pohybuje kolem 30 minut a garantuje se zachování kvality jídla i během přepravy. Dopravné poplatky jsou přiměřené a záleží na vzdálenosti od restaurace.

Objednání a rozvoz je možný jak během pracovních dnů, tak i o víkendech. Restaurace dbá na to, aby byla dostupná pro své zákazníky co nejvíc času.

Speciální nabídky a akce v pizzerii

V pizzerii "Le Pizze di Frankie" se můžete těšit na řadu speciálních nabídek a akcí, které vám ještě více zpříjemní vaší návštěvu. Každý týden připravujeme speciální menu s limitovanými edicemi pizz, které jsou inspirované různými regiony Itálie. Můžete si tak vychutnat například neodolatelnou Sicilskou pizzu s čerstvými mozzarellou a pikantní salámou, nebo Toskánskou pizzu s bylinkovým olivovým olejem a parmazánem.

Navíc pořádáme pravidelné tematické večery, jako je například "Pizza Party", kde si můžete vybrat z různých druhů pizzy a ochutnat je všemi svými smysly. Pro milovníky vína máme také speciální degustační akce, kde si můžete vychutnat lahodné italské víno doporučené naší sommeliérkou.

Nenechte si ujít ani naše sezónní nabídky, které se pravidelně obměňují podle čerstvých surovin dostupných na trhu. V létě si můžete pochutnat na osvěžující Pizzě Caprese s čerstvými rajčaty a bazalkou, zatímco v zimě vás zahřeje naše Vánoční pizza s pečeným krocánem a brusinkovou omáčkou.

Sledujte náš web a sociální média, abyste nezmeškali žádné speciální akce a nabídky. Pizzerie "Le Pizze di Frankie" je místem, kde se vždy něco děje a kde si každý najde to své.

Kontaktní informace a sociální média pizzerie "Le Pizze di Frankie"

Pokud se chcete spojit s pizzerií "Le Pizze di Frankie" nebo si objednat jejich vynikající pizzu, můžete je kontaktovat prostřednictvím následujících kanálů:

Adresa: Via Roma 123, Praha 1

Telefonní číslo: +420 123 456 789

Email: info@lepizzedifrankie.cz

Pizzerie také aktivně komunikuje se svými zákazníky na sociálních médiích. Můžete je sledovat na následujících platformách:

Facebook: @lepizzedifrankie

Instagram: @lepizzedifrankie

Twitter: @pizzefrankie

Sledováním jejich profilů na sociálních médiích budete mít přístup k novinkám, speciálním nabídkám a akcím, které pizzerie pořádá. Můžete se také podělit o své zkušenosti a recenze s ostatními fanoušky italského jídla.

Nechte se inspirovat jejich chutnými fotografiemi a buďte v obraze o všem, co se děje v této autentické italské pizzerii.

Publikováno: 14. 02. 2024

Kategorie: gastronomie

Autor: Jindřich Kopecký

Tagy: le pizze di frankie | pizzerie